Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Wydarzenia promocyjne, dobra firma

Wydarzenia promocyjne, dobra firma

Witam. Dawniej zawsze na własną rękę organizowaliśmy akcje tj. promocja idei, bo nie mieliśmy jakiejkolwiek wiedzy na temat firm zajmujących się tym.

Niedawno zaryzykowaliśmy i polecamy!

Nikotymmm

Posty: 6

 
Dzień dobry.

Lektura forum znacząco mi pomogła, być może nawet uchroniła mnie przed utratą pracy, albowiem nie byłam kompetentna w kwestii organizacji imprez (nadal nie jestem). Szefowi spodobały się jednak przygotowane wydarzenia promocyjne.

Zas

Posty: 8

 
Cześć. Nie można powiedzieć, iż oszczędzanie na marketingu firmy jest działaniem, jakie przynosi nam zyski. W dłużej perspektywie możemy odczuć poważne skutki takiego poczynania.

Nikiiii

Posty: 5

 
Cześć. Jeszcze niedawno nawet nie miałam pojęcia na czym polega promocja marek, a teraz prowadzę ją połączoną z promocją produktów. Ciężko byłoby to skoordynować, gdy nie praktyczne porady z tego forum.

_Liquid

Posty: 5

 
Dzień dobry. Event marketing interesował mnie od dawna, jednak nigdy nie zdecydowałem się zamienić swojej wiedzy teoretycznej na praktykę, co uczyniłem dopiero niedawno. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i przekroczyło oczekiwania mojego pracodawcy, który pozwolił mi częściej podejmować takie samodzielne decyzje.

inhuman

Posty: 4

 
Hej. Muszę pochwalić się, że niedawno byłem uczestnikiem znakomitej konferencji, której organizacja była perfekcyjna. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, ale jaka firma może mi w tym pomóc?

shalafi

Posty: 7

 
Witam. Moje oczekiwania względem kampanii tj. promocja firm były niewielkie, gdyż niepokoiła mnie stosunkowo słynna cena takiej usługi. Pozytywnie się zaskoczyłem, co uznaję za duży sukces.

Zainteresowanym mogę przekazać kontakt do firmy, która mnie wsparła na każdym etapie.

Pipek56

Posty: 6

 
Cześć. Nie można powiedzieć, że oszczędzanie na marketingu firmy jest działaniem, które przynosi nam zyski. W dłużej perspektywie możemy odczuć poważne skutki takiego działania.

pawelek75

Posty: 9