Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Organizacja wydarzeń, dobra firma

Organizacja wydarzeń, dobra firma

Cześć, tu Łukasz. Organizacja wydarzeń kulturalnych w moim mieście nieco mnie przerosła, a więc kolejne chcemy zlecić profesjonalistom. Tylko komu można zaufać w rozsądnej cenie?

Andzia

Posty: 5

 
Cześć. Chciałem opisać moje doświadczenia z współpracy z agencją reklamową. Najpierw myślałem, że „zedrą” ze mnie najwyższą cenę, lecz nie było najgorzej. Pozytywnie zaskoczyło mnie raportowanie działań i przejrzyste zasady współpracy bez długoterminowych umów.

Jasio

Posty: 8

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, którą odszukałam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, gdyż przede wszystkim dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od specjalistów, a także mogłam zlecić organizację imprezy, a także kolejnego eventu profesjonalistom!

showmemore43

Posty: 6

 
Witam.

Jako pracownik z radością uczestniczyłem w firmowych wyjazdach integracyjnych, ale perspektywa zmieniła mi się, gdy to ja zostałem pracodawcą. Myślicie, że warto wydać pieniądze na taką rozrywkę?

Przynosi to pozytywny efekt, jeśli chodzi o pracę firmy i relację pomiędzy współpracownikami?

Błagam, podzielcie się doświadczeniami.

bogdan66

Posty: 9

 
Cześć. Mój brak doświadczenia w realizowaniu kampanii społecznych był nie do podważenia, ale odwiedzając regularnie to forum nadrobiłam braki zaangażowaniem i systematycznym przyswajaniem wiedzy, za co jestem Wam wszystkim wdzięczna.

bienkus22

Posty: 7

 
Hej, muszę przyznać, że nie jestem rozczarowany eventem zorganizowanym dla mnie poprzez zewnętrzna firmę. Z jednej strony załatwianie całego sprzętu i wypożyczanie go to taki sam koszt.

Darjusa

Posty: 9

 
Witam. Zostałam przesunięta do innego działu firmy, który zajmował się organizacją imprez plenerowych i byłam w szoku, o ilu sprawach nie miałam świadomości, a owe trzeba załatwić.

Wiele pomogło mi we wszystkim to forum!

pl07

Posty: 5

 
Cześć. Miałam styczność z wieloma firmami marketingowymi, niemniej jednak nigdy nie miałam pewności, iż w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Co robić?

mikesmith0103

Posty: 8

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował tylko kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, której propozycja odnajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją swobodnie polecić, bowiem można powiedzieć, iż pomogli mi nawet utrzymać posadę!

hertinho

Posty: 5

 
Cześć. Miałam styczność z wieloma firmami marketingowymi, ale nigdy nie miałam pewności, że w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Co robić?

Fanatyk

Posty: 7