Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

prosta archiwizacja dóbr

prosta archiwizacja dóbr

Swego czasu kolekcjonowałem obrazy i powiem, że nazbierało mi się tego trochę. Ostatnio już rzadziej inwestuję w nowe rzeczy, ale jeszcze się zdarza czasami. Chciałbym wszystkie moje egzemplarze jakoś opisać i spisać na komputerze. Chodzi o zabezpieczenie na wypadek kradzieży. Szukam programu do tego. Polecicie?

namok

Posty: 2

 
Coby nie mówić, to lepiej mieć porządek w papierach, także ja to prowadzę taki katalog wszystkich wartościowych przedmiotów, ale to normalnie spisuję sobie w tabelce w wordzie. Dodaję zdjęcia czasami, ale tych najdroższych rzeczy. Mi to styka.

rulsellarly

Posty: 8

 
Mnie wiele osób polecało Sejfsoft i się na to zdecydowałem. Mam trochę kolekcji książek, płyt winylowych, jakieś obrazy, dobrze było to sobie gdzieś spisać, taka lista się przydaje po prostu. Na stronie www.sejfsoft.pl są szczegóły dotyczące obsługi programu i ceny. Nie jest to droga rzecz, a licencja jest na czas nieokreślony.

ZaNK3R

Posty: 8

 
Nie znam czegoś takiego, ale mogę popytać w firmie, może ktoś coś wie. Postaram się czegoś dowiedzieć i napiszę jeszcze. Póki co – na razie!

Goral6

Posty: 6

 
No hej, z tego co wiem, to mój znajomy prowadzi taki katalog majątku, ale on to ma posiadłość, jakieś zabytkowe meble, samochody...Ma co sobie katalogować.

JasioJasio

Posty: 10

 
Chyba sobie też zacznę spisywać takie wartościowe rzeczy, mam trochę pamiątek rodzinnych, do tego kolekcję win, żona ma sporo biżuterii :P Z tego co się orientowałem to idealnie do takiego katalogowania nadaje się program SEJFSOFT -www.sejfsoft.pl. Jeszcze nie pobierałem, ale chyba się zdecyduję, cenowo nie jest źle. Pozdr.

Trener

Posty: 4

 
Coś mi się obiło o uszy o jakimś programie tego typu, ale to musiałbym posiedzieć, poszukać info, bo nazwa mi się jakoś nie wbiła w głowę.

Max Pejnn

Posty: 12