Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Zarządzanie firmą CRM, jakie i czy warto ?

Zarządzanie firmą CRM, jakie i czy warto ?

Szukam rozwiązania technologicznego dla mojego biznesu. Prowadzę sklep internetowy oraz sprzedaję swoje towary również na allegro.

Brakuje mi systemu, który raportowałby mi stan magazynowy.

Zlomex

Posty: 11

 
Powiem Ci tak, do sprzedaży w jakimkolwiek sklepie czy to sklep internetowy czy stacjonarny większość osób używa programów pod DOSa albo Subiekta o ile mają Windowsa.

Koktus

Posty: 7

 
Ja lubię systemy stworzone specjalnie dla mnie. Nie koniecznie to musi być od razu tak strasznie drogie rozwiązanie. Czasami korzystając z jakiegoś erp musimy płacić abonament. W przypadku systemu autorskiego nie ma takiego rodzaju opłaty stałej, a tylko jednorazowa.

mJaUrVcEin

Posty: 9

 
Cześć, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na te pytanie. Obecnie jest tyle systemów, że każdy powinien dobrać coś do swoich indywidualnych potrzeb.

dzipkis

Posty: 5

 
Szybkość korzystania z bazy danych w CRM nie zależy od programu a on wydajności twojego komputera oraz od źródła bazy (serwer czy dysk w jednostce centralnej).

Tym się nie kieruj w wyborze CRM :-)

chksfans

Posty: 5

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

Waka Waka

Posty: 6

 
To, co Ci mogę polecić to nie firma a rodzaj działania.

Jeśli chcesz, aby system był stabilny to wybieraj już gotowe rozwiązania i jedynie te, które opierają się na danych zapisanych na dysku sieciowym a nie na serwerze - to się nigdy nie sprawdza.

Gregor55

Posty: 14

 
Witam Cię również.

Musisz wiedzieć, że każdy system jaki jest dedykowany dla pewnej grupy odbiorczej: sklepy, księgowość, logistyka mają uwzględnione najważniejsze funkcje w branży, więc każdy będzie pasował :-) Tylko kwestia przyzwyczajenia do interfejsu.

jose_bastiano

Posty: 11

 
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to obecnie bardzo popularny temat. Coraz większa ilość systemów ERP ma moduł przygotowany na każdy etap procesu zakupowego, także z pewnością znajdziesz odpowiedni system do Twoich potrzeb.

Sklepik

Posty: 7

 
Najszybciej jest się nauczyć obsługi Subiekta ze wszystkich systemów zarządzania sprzedażą jakie do tej pory poznałam.

Kasia

Posty: 11