Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Jaka firma wykonuje profesjonalne przegrywanie vhs ?

Jaka firma wykonuje profesjonalne przegrywanie vhs ?

Szukam firmy (porządnej), która jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeżeli ktoś zna dobrą firmę lub może to zrobić we własnym zakresie proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie gigantyczną wartością więc proszę o pomoc tylko profesjonalistów.

Rafałek34

Posty: 5

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Element kaset nie jest w idealnym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

jacor

Posty: 8

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien ale więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

eplaya

Posty: 8

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty albowiem potem możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Programista

Posty: 5

 
Szukam identycznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Wertastable

Posty: 8

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego odszukać natomiast może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca doskonała natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

emkaer

Posty: 9

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie własne rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy zatem też proszę o odpowiedzi.

Rrealg

Posty: 4