Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

alkomat online, szukam

alkomat online, szukam

Wiecie może czy z kalkulatora alkoholowego można korzystać jak się jest offline? Nie zawsze mam dostęp do Internetu, a na imprezie taki kalkulator by mi się w wielu przypadkach przydał.

Gargamel5

Posty: 3

 
Nigdy nie korzystałem z takiego wirtualnego alkomatu, albowiem mam taki prawdziwy. Musze kiedyś sobie porównać dane czy rzeczywiście te obliczenia są wiarygodne i pewne?

magic17

Posty: 8

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, ale jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, dlatego można badać się kalkulatorem alkomatem, ale trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeśli nie ma się zwykłego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wtedy te obliczenia są o wiele lepsze.

Matizi91

Posty: 4

 
Trochę danych w takim kalkulatorze promili trzeba podać. Płeć, wagę, wzrost, czas rozpoczęcia picia i zakończenia. Do tego jeszcze podaje się to, jaki alkohol spożywaliśmy i ile dokładnie. Znaczące jest również to ile ten alkohol zawierał procentów, bo wpływa to na obliczenia.

kLIMERRRR5

Posty: 8

 
Zasadniczo to sam wiem ile mogę wypić i czuje to po sobie. Także nie za bardzo potrzebuje jakiegoś kalkulatora, który mi o tym będzie przypominał.

Krzyś23

Posty: 3

 
Przed każdą imprezą korzystam z kalkulatora alkomatu ze strony https://alco.fun i jestem zadowolony. Według mnie pokazuje naprawdę bardzo dokładnie.

daron64

Posty: 8

 
Nie pije za dużo, a do tego nie mam samochodu, dlatego nie mam takich problemów. Wiem, że jedni znajomi korzystają z prawdziwego alkomatu, a inni z wirtualnego. Każdy Znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jest pić z umiarem, ale to wcale nie jest takie łatwe. Ten, kto pił wie jak to wszystko wygląda w praktyce.

namok

Posty: 4

 
Pamiętacie, że jak ustawiacie wszystko to trzeba podać płeć. To bardzo ważne, bo u kobiet wygląda to inaczej, a u mężczyzn jeszcze inaczej. Wybierając taki kalkulator alkoholowy trzeba mieć na uwadze, że jedni mogą wypić więcej inni mniej. Tolerancja alkoholu też jest różna.

zenek744

Posty: 2

 
Dla mnie lepsze są takie obliczenia niż tani alkomat, który pokazuje cuda. Nie korzystałem jeszcze z tego, natomiast roiłem symulacje. Widzę, że jest ogromna różnica między kobietami i mężczyznami. Widać, że my jednak jesteśmy bardziej stworzeni do picia alkoholu od kobiet. Następnym razem sam zrobię sobie takie obliczenia przed imprezą i sprawdzę.

Jelle Klassen

Posty: 5