Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

folia bąbelkowa, kupię online ?

folia bąbelkowa, kupię online ?

Ostatnio przewoziłem talerze i mi się trochę potłukło. Zastanawiam się czy można to, jakość dobrze zabezpieczyć?

Rico

Posty: 2

 
U nas pakowaliśmy w gazety i wypełniliśmy gazetami. Teraz pewnie jest to niepraktyczne rozwiązanie, bo nawet nie każdy ma tak dużo gazet?

Facio

Posty: 9

 
Inne rozmiary folii bąbelkowej można znaleźć na https://przeprowadzkisklep.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/. Sam kupowałem u nich folię.

BobStanley

Posty: 12

 
U mnie taka folia to bardziej działa na stres. Nic pakować nie musze, ale kilka razy dostałem telefony czy inny sprzęt zapakowany w folię bąbelkową. Jest to coś bardzo potrzebnego.

Lupusx

Posty: 3

 
Mamy sklep internetowy, dlatego mamy różne folie do pakowania. Czasami trzeba jeszcze zrobić wypełnienie. Wszystko jest zależne od tego, co się przewozi. Im delikatniejszy przedmiot tym więcej jest zabiegów. Osobiście nie lubię pakować takich przedmiotów, bo zbyt dużo czasu to trwa, a zyski są znikome.

Nikotymmm

Posty: 6

 
Samo zapakowanie w taką folię bąbelkową to nie wszystko. Kurierzy tak rzucają paczkami, że jeśli ktoś chce coś szklanego wysłać to lepiej to od razu zgłosić i zapłacić dodatkowo za paczkę. Wtedy nie będzie problemów, a jak coś nie dojedzie w całości to firma kurierska zapłaci.

Fanatyk

Posty: 7

 
Jeśli ktoś pakuje towar na wysyłkę to trzeba mieć mnóstwo rozmiarów foli bąbelkowej. Wtedy można o dużo prościej to wykonać. Jeśli ktoś pakuje drobne figurki albo wazony to wybiera wąską folię, natomiast już pakowanie maski do pojazdu albo drzwi wymaga zastosowania czegoś o dużo szerszego i trzeba się do tego przygotować.

Boss

Posty: 9

 
Pakowanie to nie moja działka, dlatego nie wiem, co może najniezwyklej się do tego nadawać. Lepiej brać z odbiorem osobistym to, co szklane, lecz nie zawsze jest taka opcja. Na szczęście to nie jest mój kłopot.

jacor

Posty: 8

 
U nas to jest tak, że jak kurier się postara to nawet folia bąbelkowa nie jest w stanie pomóc. Robimy po kilka warstw. Na jeden duży element to może pójść nawet cała rolka. Niby pięćdziesiąt metrów to wiele, natomiast wszystko zależne jest, co pakujemy. Pożądane byłoby, dlatego mieć zawsze więcej rolek z taką folią, albowiem jesteśmy lepiej przygotowani.

Kruczek3

Posty: 14

 
Tak naprawdę folię bąbelkową można zastosować do wszystkiego. Nie chodzi tylko o przedmioty, które mogą się stłuc. Jeśli nie chcemy żeby coś się zarysowało albo obdarło to właśnie taką folię się stosuje i wtedy nie ma z tym żadnych problemów. Od bardzo dawna w naszej firmie właśnie tak wszystko pakujemy i klienci są zadowoleni.

Facio

Posty: 4